Одесский адвокат обратился к Зеленскому: требует наказать Труханова и перевыборов

Одесский адвокат Вадим Оксюта обратился  президенту Владимиру Зеленскому и нескольким депутатам ВР от “Слуги народа” с требованием проведения внеочередных выборов Одесского горсовета и городского головы.

Среди всего прочего, адвокат требует наказать Труханова и депутатов горсовета за недавний “дерибан” земли громады, которые трухановские депутаты осуществили на последней сессии горсовета.

Соответствующее заявление Оксюта обнародовал в соцсетях, передает корреспондент “Мегафона”.

“18.09.2019 на ХХХVII сесії Одеської міської ради вчергове з порушенням законодавства України та Регламенту було прийнято більше 40 рішень, якими пограбовано територіальну громаду міста Одеси на сотні мільйонів гривень шляхом незаконного розпорядження землями та іншим комунальним нерухомим майном. Таке враження, що депутати ОМР та мер живуть як останній день. Цілком очевидно, що цей “ворсовєт” та його очільник- офіцер російської армії (читайте – резидент ФСБ) Труханов Г.Л. мають бути негайно усунуті від влади шляхом призначення дострокових виборів, а Труханов Г.Л. – притягнення до кримінальної відповідальності, інакше Одеса буде повністю пограбована і знищена”, – уверен адвокат.

“Тому я, враховуючи таку ситуацію та задекларований намір нової центральної влади змінювати місцеву владу в Україні, звернувся до Президента України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністра Гончарука Олексія, Голови Верховної Ради України Дмитрий Разумков та Голови фракції в Парламенті “Слуга народу” Арахамія Д.Г. з заявами шодо вжиття заходів для призначення ВРУ в Одесі позачергових виборів до ОМР та Одеського міського голови, вказавши (підказавши) формальні юридичні підстави та частково – дорожню карту. Також я наголосив на необхідності вжиття законних заходів задля притягнення Труханова Г.Л. до кримінальної відповідальності за вчинені ним злочинні діяння”, – заявил он.

“Врешті-решт, цей грабунок і вся ця дурнувата і безжалісна забудова нашого міста має негайно припинитися. Наші депутати Alexey Алексей Леонов , Артем ДмитрукGoreniuk Oleksandr мають підтримати таку ініциативу, тим більше, що Леонов О. за моєю інформацією, позиціонує себе як майбутній кандидат на крісло мера”, – пожытожил Оксюта.

Как сообщал ранее “Мегафон”, 26 сентября, в четверг, в 11:00 в Одессе, на Думской площади стартует акция за досрочные выборы городской власти

One thought on “Одесский адвокат обратился к Зеленскому: требует наказать Труханова и перевыборов

  • 23.10.2019 в 16:43
    Permalink

    Неймется бездельникам бандерлогам. Лучше б работали и приносили пользу городу как Труханов.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *