Сотрудничество с сепаратистами: общественники требуют наказать чиновника из Белгорода-Днестровского (фото)

Одесская областная организация ОО “Всеукраинская Люстрация” требует наказать чиновника из Белгорода-Днестровского за сотрудничество с приднестровскими пророссийскими сепаратистами.

Об этом сказано в заявлении о совершении уголовного преступления  общественников к председателю СБУ, министру внутренних дел Украины, генпрокурора Украины и главе Одесского облсовета,

“Всеукраинская Люстрация” требует немедленно проверить информацию, опубликованную накануне многочисленными украинскими СМИ, относительно подписания так называемого соглашения о сотрудничестве с приднестровскими сепаратистами – руководителем КП “Фортеця” Белгород-Днестровской крепости Александром Морозовым.

“Повідомляємо Вам, що згідно з інформацією численних українських ЗМІ, 10 жовтня 2019 року керівник КП “Фортеця” Білгород-Дністровської фортеці (м. Білгород-Дністровський; Одеська область) Олександр Морозов підписав угоду про взаємодію, співпрацю та створення асоціації «Крєпості Днєстра» в місті Бендери на території так званого «Придністров’я» (окупована російськими військами частина території Молдови) з місцевими сепаратистами. Інформації, згідно б з якою, будь-який орган влади в Україні надавав би Олександру Морозову повноваження для підпису таких документів – немає”, – сказано в заявлении.

“Відповідно до чинних норм Кримінального кодексу України зазначені вчинені дії керівника КП “Фортеця” Білгород-Дністровської фортеці Олександра Морозова підпадають під ст..109, ст..110 та ст.111 ККУ. В зв’язку з цим наголошуємо на негайній необхідності термінової перевірки даної інформації, проведення слідчих дій, та в разі її підтвердження – відкриття за цими фактами кримінального провадження, відсторонення на час слідства пана Морозова від виконання ним обов’язків керівника зазначеного КП “Фортеця” та необхідності застосування інших заходів, передбачених чинним законодавством України. Відповідь на звернення очікуємо письмово у визначений законом термін та на електронну пошту [email protected]”, – добавили общественники.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *