В Одессе депутат областного совета и его отец-священник избили человека в православном храме

В Одессе запрещенный в служении священник Виталий Сеник и его сын – отлученный от церкви депутат областного совета от “Оппоблока” Роман Сеник продолжают терроризировать Кафедральный храм ПЦУ на ул. Пастера.

Об этом сообщили в пресс-службе Одесско-Балтской Епархии ПЦУ.


“Вже дев’ять місяців у кафедральному соборі Різдва Христового Одеської єпархії Православної Церкви України, що в Одесі на вулиці Пастера, 5, заборонений у священослужінні колишній настоятель храму Віталій Сеник та його родина тероризують церковну громаду, сіють розбрат та творять фізичні безчинства щодо духовенства та вірян ПЦУ. Більше того, не маючи у наявності жодних документів, дані особи силоміць захопили приміщення собору, зривають процес становлення Православної Церкви України на теренах міста та Одещини, порушують норми вітчизняного законодавства. Діють проти Святої Церкви та нашої Держави, виступають проти засад державної політики в релігійному житті України, спрямованої на терпимість, миролюбність та повну відсутність щонайменших утисків прав релігійних громад будь-яких конфесій”, – отмечают в Епархии.

“Сьогодні, 10.11.2019 року зафіксовано черговий факт спроби фізичного тиску на вірян Одеської єпархії у кафедральному соборі Різдва Христового, який, на нашу думку, може нести у собі ознаки кримінального злочину. Мова йде про дії депутата Одеської обласної ради від ОПЗЖ Романа Сеника, його брата Івана та батька Віталія (колишнього священника собору), які втрьох жорстоко побили одного з прихожан, про що заявлено в органи Національної поліції. Духовенство та віряни Одеської єпархії Православної Церкви України висловлюють глибоку стурбованість щодо ситуації, яка виникла в кафедральному соборі Одеси і триває вже понад дев’яти місяців. Звертаємося до представників відповідних державних органів влади дати належну правову оцінку діям даних осіб, застосувати усі правові механізми для дотримання конституційних прав та безпеки громадян і збереження релігійного миру в Одесі та регіоні”, – добавили в ПЦУ.

Напомним, поп-расстрига Виталий Сеник и его сын-депутат Роман Сеник бесчинствуют в храме на Пастера уже довольно давно. Так, летом этого года семейство Сеников взяло в заложники священников Одесско-Балтской Епархии ПЦУ, отключив им воду и электричество. А в апреле этого года скандальная поповско-депутатская семейка напала на журналиста Богдана Осинского.

В тоже время, Роман Сеник, являясь в одесском политикуме нерукопожатной особой, безуспешно пытается “заскочить” в команду президента Зеленского. Так, в октябре 2019 г. у Сеника не получилось “приблизиться к телу” президента Украины Владимира Зеленского.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *