За информацию о вандалах, разбивших табличку на Дерибасовской, обещают 10 тысяч гривен (фото)

За информацию о вандалах, разбивших памятную табличку в честь погибшего 2 мая 2014 г члена “Правого Сектора” Игоря Иванова обещают 10 тысяч гривен.

Об этом сообщил представитель патриотической организации “ДіЯ” Альберт Кручинин.

“Винагорода 10 000 гривень! В ніч з 10 на 11 листопада 2019 року, на розі вулиць Дерибасівської та Преображенської, невстановленими особами було вчинено акт вандалізму. В результаті якого була зруйнована пам’ятна дошка десятнику Правого Сектору Одеси Ігорю Іванову, що загинув захищаючи Одесу від російської агресії 2 травня 2014 року. В зв’язку з цим оголошуємо винагороду 10 000 гривень за достовірну інформацію стосовно осіб вчиниших вищезазначений акт вандалізму. Телефонувати за номером (066)061-05-84, або в приватні повідомлення будь-кому з відмічених тегом в пості. Анонімність гарантуємо”, – отметил он.

Как сообщал “Мегафон”, в ночь на 11 ноября сеператисты разбили памятную табличку погибшему 2 мая 2014 г. активисту “Правого Сектора” Игорю Иванову на Дерибасовской. Игорь Иванов погиб в боях с пророссийскими сепаратистами, защищая Одессу от “русского мира”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *