Награда за информацию об уничтожителях памятной таблички члену “Правого Сектора” увеличилась в несколько раз

Награда за информацию о людях, уничтоживших табличку погибшему 2 мая 2014 г. члену “Правого Сектора” Игорю Иванову увеличилась на несколько десятков тысяч гривен, и на данный момент составляет уже 64 тысячи.

Об этом сообщил одесский общественник Сергей Стерненко.

‪”Невідомі айтішники додають ще 12000 за інфу про вандалів які знищили дошку Ігора Іванова. ‪Загалом сума винагороди вже 64 000 грн. Анонімність інформатору гарантуємо”, – отметил он.

Как сообщал ранее “Мегафон”, в ночь на 11 ноября сеператисты разбили памятную табличку погибшему 2 мая 2014 г. активисту “Правого Сектора” Игорю Иванову на Дерибасовской. За информацию о вандалах была объявлена награда в 10 тыс. грн. Поже ее размер увеличился в несколько раз.

Игорь Иванов погиб в боях с пророссийскими сепаратистами, защищая Одессу от “русского мира” 2 мая 2014 г.

3 thoughts on “Награда за информацию об уничтожителях памятной таблички члену “Правого Сектора” увеличилась в несколько раз

 • 14.11.2019 в 12:54
  Permalink

  Да, надо наградить сепаров медалями и орденами

  Ответ
 • 15.03.2020 в 19:40
  Permalink

  Я знаю хто підштовхує нас вбивати один одного.!!! Виявилось, шо трошки забагато на Украіні пасіонаріів, і це дуже велика шкода тім хто керує нами. І заважае ім розпродувати Державу НАШУ. Забрали спочатку наше коріння від РУСІ Киівської. Потім відібрали славу здобуту в самих великих і кривавих битвах минулого століття. І пішло поїхало … Виявилося, шо патріотів і за п”ять років війни не перевелося. Але не знайшлося тіх кто в голос спитае За ШО ВБИВАЄМО один одного? Руйнуемо пам”ятники,монументи тім хто загинув за ідею ! Вчота вона така біла, а сьогодні іньша. А після завтра ще якась буде … Сьогодні Ви образили пам”ять Радянського воіна, завтра розібьють те шо Вам дорого і свято. Сьгодні ви даєте гроші,шоб помститися, завтра будуть вас відловлювати бєзкоштовно. І за все це ,добре знаемо кому “дякувати”
  Порошенки,турчинови,парубіі,авакови,яроши = будуть свідками у процессах над Вами.
  А таблички і пам”ятники бити нетреба . Краще шоб усі живі були. (і розумні трошечки)

  Ответ
  • 15.03.2020 в 19:53
   Permalink

   Шо ти свистил, олух? Це кацапня присвоїла собі нашу історію Київської русі, а вбиваємо не ми – а нас – кацапня яка окупувала Крим і Донбас і лізе на нашу землю з автоматами! І де ти бачив шою десь руйнували монументи радянським воїнам, поцило?

   Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *