Одесситы потребовали от СНБО и СБУ наказать депутата за участие в российском шоу

Представители общественных и политических организаций, входящих в состав “Штаба сопротивления капитуляции. Одесщины” потребовали от руководства Службы безопасности Украины и Совета национальной безопасности и обороны принять меры к депутату горсовета Богдану Гиганову, который принял участие в пропагандистском проекте России против Украины.Соответствующее письмо появилось в распоряжении “Мегафона”.

Также у Секретаря горсовета Алексея Потапского патриоты потребовали провести процедуру лишения мандата депутата Гиганова. Кроме наказания Гиганова, общественники потребовали проверки всех активистов “Оппозиционной платформы – За жизнь” на предмет сотрудничества с российскими спецслужбами.

В случае ненадлежащей реакции силовиков, общественники пообещали поучаствовать в народном трибунале над предателями Родины.

Текст заявления приводим без купюр:

Керівництву СБ України
Раді національної безпеки і оборони України
Секретарю Одеської міськради
Засобам масової інформації

Заява “Штабу спротиву капітуляції. Одещина” щодо участі в антиукраїнській підривній діяльності депутата Одеської міської ради Богдана Гіганова.

22 листопада, наступного дня після Дня Гідності і Свободи, напередодні річниці Голодоморів в Україні, депутат Одеської міськради Богдан Гіганов взяв участь в Москві в пропагандистській кампанії проти Української Держави “60 минут”, де разом зі штатними бійцями інформаційного фронту, знущався над Державою Україна, нашими Законами і національною гідністю Українців.
У зв”язку з цим вимагаємо від спеціальних служб порушити карну справу і притягнути до відповідальності депутата Одеської міськради Богдана Гіганова за державну зраду.
Вимагаємо від секретаря Одеської міськради пана Потапського поставити питання про позбавлення Гіганова депутатського мандату за порушення статті 8 Закону України “Про статус депутатів місцевих Рад”.
Від РНБО України організувати перевірку всієї обласної організації партії “Опозиційна платформа – За життя” на предмет співпраці зі спецслужбами Російської Федерації, а також підривної роботи на користь держави-агресора проти України.
Патріотичне та громадянське суспільство Одеси залишає за собою право на відповідні дії по захисту Української державності в Одесі.

https://youtu.be/tC1qbdR3_zo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *