В Одесі заспівають «Пісні Української революції» (фото)

13 грудня в Одесі в Український дитячий центр «Молода гвардія» (Миколаївська дорога, 172) відбудеться зустріч із Тарасом Компаніченком та гуртом «Хорея козацька» та презентація альбому «Пісні Української революції».


До Одеси Тарас Компаніченко та «Хорея козацька» привезуть новий подвійний аудіо-альбом «Пісні Української революції», випущений Українським інститутом національної пам’яті до 100-річчя проголошення Акта Злуки. До альбому увійшли пісні, написані в добу 1917-1921 років, зокрема, і варіант гімну «Ще не вмерла Україна» на народну мелодію, який співався на Лівобережжі аж до Кубані.

Автори більшості цих пісень – це класики української літератури, такі як Грицько Чупринка, Микола Вороний, Христя Алчевська та ін. Композитори – Кирило Стеценко, Микола Леонтович, Олександр Кошиць, Яків Степовий, Павло Синиця, Костянтин Богуславський, Левко Ревуцький. Виконання пісень Тарас Компаніченко супроводжує цікавими лекціями про історію того чи іншого твору, про історичний контекст тієї доби.

Виступ Тараса Компаніченка та гурту «Хорея козацька» в Одесі в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» завершує презентаційне турне артистів з альбомом «Пісні Української революції», організоване Українським інститутом національної пам’яті в різних містах України. Раніше подібні концерти з величезним успіхом відбулися в Полтаві, Ужгороді, Запоріжжі та Харкові.

Вхід вільний для всіх шанувальників справдешньої лицарської музики. Захід проходить за підтримки Одеської ОДА, Українського дитячого центру «Молода гвардія» та керівника Південного відділу Українського інституту національної пам’яті Сергійя Гуцалюка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *