В Измаиле студента довели до самоубийства: заявление общественников

В Измаиле студента довели до самоубийства.

Об этом заявил одесский общественник Сергей Гнездилов.

По его словам, студент-сирота Александр инициировал сбор подписей за отствранение директора студгородка ИГГУ, за что поплатился жизнью.

“Замовчують жахаючі новини з Ізмаїлу. Довели до самогубства студента 3 курсу ІГГУ, він повісився.
Це трапилося в ніч з 24 на 25 грудня, тіло знайшов сусід по кімнаті. На місці трагедії загиблий залишив передсмертну записку. За чотири дні до самогубства Саша ініціював збір підписів за відсторонення директора студмістечка ІГГУ за перевищення повноважень. У заяві йшлося про збитки, які було завдано директором студмістечка, студенти активно підтримали цю ініціативу”, – отметил Гнездилов.

“Після збору підписів студентство зустрілося з адміністрацією, але на зустрічі до студентів не дослухалися, почали погрожувати “виселенням за порушення правил проживання у студмістечку”. Олександр був сиротою, де знайти захист від агресії з боку керівництва він не знав. Хлопцю погрожували негайним виселенням, про що зазначено в передсмертній записці. Похорон завтра… Ситуація стара як світ. Буде логiчно і справедливо, якщо керівництво піде на пенсію. Вимагаємо об’єктивного розслідування та покарання усіх причетних”, – добавил он.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *