Україна під владою Зеленського: тиха “зрада” та відновлення співпраці з РФ

Всі бачили, як Зеленський приїжджав в Нові Санжари привітати людей з “одужанням”, та на головне ніхто в Україні уваги не звернув.

А саме на те, як тихенько пройшла зустріч Зеленського з послами G7 та ЄС в Полтаві. Те, що представники Заходу моментально відреагували на останні дії влади та прилетіли поговорити з Зеленським – багато про що говорить. А те, що ця зустріч майже ніяк не була висвітлена АП – говорить ще більше.

Зазвичай, будь-яка зустріч «найвеличнішого» з представниками іноземних держав подавалась як велике звершення та доказ прогресивності президента, а тепер – буденні фрази, “скучноє” ліцо Єрмака та офіціоз – чому? Влада змінює зовнішньополітичні пріоритети та просуває рішення на користь відновлення співпраці з РФ – це вже очевидно.

Маска “нових ліц” сповзла як мінімум наполовину – а під нею старі кадри Януковича і Кучми, коаліція з Медведчуком, зготрання інтеграційних процесів з Євросоюзом, копіювання московської державної моделі, наступ на українську ідентичність. Незабаром Зеленський отримає свої “Сочі”, якщо вони вже не відбулися в Омані – і він буде змушений “вскритися”. То буде той момент істини, який українці не мають права прогавити, тоді соціологія, політичні уподобання, сварки та старі образи перестануть мати значення – як взимку 2014.

Василь Петренко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *