Одесские националисты требовали уволить заместителя Труханова (фото)

Одесские националисты из “Правого Сектора” и “Сокола” пикетировали здание Одесского горсовета, требуя уволить недавно назначенного заместителя мэра Сергея Подгайного – партнера скандального застройщика Руслана Тарпана.

Об этом сообщает корреспондент мегафона со ссылкой на пресс-службе “Правого Сектора” в Одессе.

“Вимагаємо відставки Підгайного! Сьогодні ми лише принесли до будівлі мерії шину із написом «Підгайний котися звідси» – це було попередження. Владі не варто чекати, коли шини запалають!

Одеські осередки НВР «Правий сектор» та ГО «Права молодь» разом із ВГО «Сокіл» провели попереджувальну акцію проти злочинного дуету Труханова-Підгайного. Сьогодні під Одеською мерією ми висловили свій протест проти повернення старих хабарників до влади. Ми, свідомі громадяни, маємо протистояти поверненню казнокрадів типу Підгайного до керма в держструктурах. Але на жаль, наразі це відбувається на всіх рівнях влади. Досвідчені корупціонери часів Януковича лізуть у державні кабінети, аби знову дерибанити те, що належить українському народу”, – отмечают активисты.

“Очевидно, що Труханов призначив Підгайного віце-мером в якості «смотрящєго» за своїми кримінальними схемами у будівництві та архітектурі. А це означає, що він й далі буде руйнувати і паплюжити нашу Одесу. Адже Труханову зараз потрібні великі гроші, щоб залишатись у мерському кріслі, яке під ним хитається. Та для нашого міста це закінчиться катастрофою.
Ми маємо захистити Одесу від дуета Труханова-Підгайного. Наші вимого чіткі: Підгайний має піти. І ніяких компромісів тут бути не може”, – отметили в “Правом Секторе”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *