Одеські поліцейські не пустять сепаратистів на Куликове поле 2 травня

Одеські поліцейські не пустять сепаратистів 2 травня на Куликове поле. 

Про це повідомив заступник начальника ГУНП в Одеській області Сергій Махотін.

«Хочу звернути увагу, що постанову Кабінету міністрів України про заборону проведення масових заходів ніхто не відміняв, а отже – у жодному разі порушення закону ми не допустимо. Поліція відповідним чином реагуватиме на будь-які порушення як із боку організаторів цих заходів, так і з боку громадян, котрі візьмуть у них участь. Велика увага при цьому приділятиметься роз’яснювальній роботі, а також превентивним заходам щодо безпеки людей. Серед них – обмежувальні заходи для громадян на території Куликового поля», – зазначив він.

У Відділі комунікації поліції Одеської області нагадали, що у зв’язку з пандемією COVID-19 рішенням Уряду заборонено: пересуватися вулицями групами більше двох осіб; знаходитися у громадських місцях без масок, респіраторів та документів, що посвідчують особу; самостійно перебувати в громадських місцях особам, які не досягли 14 років; відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, лісопаркові та прибережні зони; перевозити пасажирів у транспорті міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення, крім окремих категорій осіб; самовільно залишати місця обсервації та самоізоляції (зокрема громадянам, що прибули з-за кордону, та особам старше 60-ти років). Порушення цих вимог несе загрозу людським життям та тягне за собою адміністративну (ст.44-3 КУпАП) чи кримінальну (ст.325 ККУ) відповідальність.

Також поліцейські зазначили про заборону виготовлення, поширення та публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного тоталітарних режимів, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів (їх фрагментів) союзних та автономних радянських республік, крім випадків, передбачених законом.  Частиною 1 ст. 436-1 Кримінального кодексу України за подібні дії передбачено до п’яти років позбавлення волі, а якщо вони вчинені представником влади або повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, – до десяти років ув’язнення.

“В умовах сьогодення закликаємо громадян з розумінням ставитися до ситуації, що склалася. Утримайтеся від участі у будь-яких заходах. Це питання не тільки вашої законослухняності, це стосується вашої безпеки та безпеки інших людей”, – підсумували у поліції.

4 thoughts on “Одеські поліцейські не пустять сепаратистів на Куликове поле 2 травня

 • 28.04.2020 в 20:09
  Permalink

  Я собираюсь прийти площадь 2 Мая.
  И меня автор этой статейки обозвал.
  Могу ли я подать в суд на него?

  Ответ
  • 28.04.2020 в 22:36
   Permalink

   на какую площадь ты собираешся прийти?)) На красную? Или зеленую?

   Ответ
 • 28.04.2020 в 21:08
  Permalink

  я какой не до развитый называет одесситов сепаратистами? только пришлый бандерлог может так тявкать

  Ответ
 • 28.04.2020 в 21:51
  Permalink

  а что значит сепаратисты!? Мы Одесситы,а власть не погонщик,что бы нас загонять в стойло!!! Прийти ,возложить цветы в память о людях которых цинично убили в мирное время нелюди,долг каждого Одессита!!!

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *