У одесских сепаратистов с Куликового поля изъяли листовки “Одесса – русский город” (фото)

У одесских сепаратистов  – так называемых “куликовцев” в канун 2 мая изъяли листовки с надписью “Одесса – русский город”.

Об этом сообщили в пресс-службе СБУ.

“Служба безпеки України попередила спробу представників проросійського руху «Куликове поле» організувати 2 травня в Одесі низку провокаційних акцій у роковини трагічних подій 2014 року. Встановлено, що одним з напрямків антидержавних проявів мало стати розповсюдження в Одесі друкованої агітаційної продукції сепаратистського характеру із закликами до створення так званої «республіки новоросія» і силового захоплення державної влади. За задумом організаторів, ці дії мали стати інформаційним приводом для дискредитації України на міжнародній арені пропагандистами РФ”, – отметили в спецслужбе.

“Під час обшуків у активістів проросійського руху правоохоронці виявили значну кількість друкованої продукції, яка містить відверту антиукраїнську пропаганду сепаратистського характеру. Зокрема, вилучено листівки з поділом України на фейкову «республіку новоросія» і «бандерівську Україну», наліпки з написами «Одесса русский город» та «Одесса – Новороссия», символіку із пропагандою тоталітарного режиму, друковані видання, так звану газету «новоросія» та іншу заборонену законодавством продукцію. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 109, ч. 1 ст. 14 та ч. 1 ст. 294 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії. За їх результатами прийматимуться відповідні процесуальні рішення”, – добавили в СБУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *