В Одесі відбулися перші нагородження Знаком народної пошани – медаллю «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією» (фото)

Знак народної пошани – медаль «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією» – це недержавна міжнародна відзнака з особливим статусом, започаткована з метою вшанування самовідданої праці лікарів, медичних працівників, фахівців інших галузей, службовців, волонтерів, благодійників, громадян, які гідно проявили себе у заходах по подоланню пандемії коронавірусу.

Гасло медалі – “Честь і служба” (Honor and service). Першими нагородженими в Одесі та регіоні стали учасник російсько-української війни, голова профільної комісії Одеської обласної ради лікар Анатолій Садовник та хірург Одеського обласного клінічного медичного центру, викладач ОНМедУ Вадим Волков.

Від імені ВГО “КРАЇНА” почесні відзнаки нагородженим вручили військово-госпітальні капелани духовного управління Української Євангельської церкви Олена Жевець та Світлана Романченко, учасник російсько-української війни, заслужений журналіст України Сергій Братчук.

Наступного тижня відповідні знаки народної пошани буде вручено ще двом медичним працівникам Одеської області.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *