В Беляевском районе пытались захватить храм ПЦУ (фото)

Так называемый “епископ” несуществующего “Киеского патриархата” Никон пытался захватить храм ПЦУ в Селе Августовка, Беляевского района.

Об этом сообщают в Одесской епархии ПЦУ.

“ДО ЄДИНОГО РЕЄСТРУ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ ВНЕСЕНО ДАННІ ЩОДО ПОРУШЕННЯ ТАК ЗВАНИМ “ЄПИСКОПОМ” НИКОНОМ (ЮРІЄМ ГРАБЛЮКОМ) ВІДПОВІДНОЇ СТАТТІ КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ. Напередодні у селі Августівка Біляївського району так званий “єпископ УПЦ КП” Никон (громадянин Юрій Граблюк) зламав двері храму святої рівноапостольної Марії Магдалини, що належить місцевій релігійній громаді Одеської єпархії ПЦУ, та проник до нього. За заявою настоятеля храму ієрея Олександра Струц, представники Національної поліції України чітко та своєчасно відреагували на повідомлення священника і громади. З прибуттям на місце розташування храму, офіцерами НПУ було проведено відповідне опитування та взято свідчення у забороненного (за його словами) у священнослужінні Дмитра Хлєбіка, якого самозванець – “єпископ Никон” “призначив новим настоятелем”. Громадянин Д. Хлєбік письмово засвідчив, що протиправні дії вчинив особисто Ю. Граблюк. Також Дмитра Хлєбіка було доставлено до відділення Нацполіції для з”ясування обставин справи”, – отметили в епархии.

“Щодо дій громадянина Юрія Граблюка співробітниками Усатівського відділення Біляївського відділу ГУ Національної поліції України в Одеській області внесено данні до Єдиного реєстру досудових розслідувань згідно відповідної статті Кримінального кодексу Украни (зокрема,незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння особи, незаконне проведення в них огляду чи обшуку, а так само незаконне виселення чи інші дії, що порушують недоторканність житла громадян)”, – добавили в ПЦУ.

One thought on “В Беляевском районе пытались захватить храм ПЦУ (фото)

  • 18.05.2020 в 14:16
    Permalink

    На поле работать,все хотят править и властвовать.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *