Стало відомо, коли як Одещині пройде ЗНО, та коли відкриють садочки

Одеська ОДА підготувала рекомендації для навчальних закладів регіону, аби ЗНО відбулося максимально комфортно та безпечно, а також – правила роботи садочків.

Про це повідомив очільник Одеської ОДА Максим Куций.

«Наразі працюємо над тим, щоб скоординувати всі зусилля для гарантування безпечних умов нашим дітям. Навчальні заклади регіону мають подати перелік шкільних автобусів та маршрутів із підвезення учнів до пунктів ЗНО: увесь транспорт оброблятиметься розчинами для дезінфекції після кожного рейсу. Педагоги та діти будуть забезпечені необхідною кількістю дезінфекційних засобів, захисних масок», – запевнив Куций.

Він розповів, за яким принципом уже незабаром на Одещині запрацюють садочки.

«У першу чергу групи будуть відкриті для батьків, які працюють. Усі садочки мають бути забезпечені необхідною кількістю засобів для дезінфекції та ЗІЗ – до них дозволяється приймати дітей, які не мають симптомів вірусної інфекції та мають довідку від сімейного лікаря про епідеміологічне оточення дитини», – наголосив Куций.

Він додав, що наразі обговорюється можливість ПЛР-тестування працівників дошкільних закладів. Лише за відсутності будь-яких симптомів вірусної інфекції зможуть приступити до роботи з дітьми. Щодня у закладах вимірюватиметься температура як дітям, так і дорослим.

«Ми не зупинили освітній процес – ми адаптували програму до нових умов карантинних обмежень та почали масово використовувати технології дистанційної освіти. Тепер наші діти готуються до зовнішнього незалежного оцінювання», – підкреслив голова Одеської ОДА.

Нагадаємо, пробне ЗНО відбудеться з 15 по 17 червня 2020 року. Основна сесія ЗНО – з 25 червня до 17 липня, результати мають надійти до 31 липня. Абітурієнти мають подати документи для вступу з 13-го по 22-ге серпня. Зарахування триватиме до 5-го вересня, а навчальний рік розпочнеться 15-го вересня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *