Стало відомо, як на Одещині послаблять карантин

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської ОДА вирішила продовжити на всій території регіону дію карантину до 22 червня 2020 року, але при цьому запровадила ряд послаблень. Вони стосуються всіх міст та районів Одещини, крім Подільська та Подільського району.
Про це повідомив Голова Одеської ОДА Максим Куций.

Із 22 травня на території області поновлюються, зокрема, пасажирські перевезення – за умови дозволу районних та міських комісій із надзвичайних ситуацій. Це означає, що знову працюватиме автомобільний транспорт у міському, приміському внутрішньорайонному та міжміському внутрішньообласному сполученні.

Крім того, наразі триває робота з «Укрзалізницею» щодо повернення до звичного режиму залізничного сполучення всередині регіону.

«Якщо протягом тижня ми завершимо всі необхідні підготовчі роботи і дозволятиме епідемічна ситуація, пасажирські поїзди запрацюють із 1 червня», – уточнив очільник Одещини Максим Куций.

Він наголосив, що пасажирів буде дозволено перевозити автотранспортом виключно в межах кількості місць для сидіння та зі строгим дотриманням заходів безпеки.

Також на території Одещини відновлять роботу всі установи й заклади – без застосування дистанційної роботи працівників. В окремих організаціях соціального захисту будуть дозволені групові навчання, але для не більш як п’яти осіб.

Знову працюватимуть і заклади дошкільної освіти – відповідальність за дотримання протиепідемічних заходів покладається на засновників та керівників цих закладів.

За словами очільника Одещини, усі, хто відновлює роботу та намагатиметься повернутися до звичного режиму життя без ізоляції, повинні пам’ятати, що епідемія коронавірусу продовжує загрожувати українцям, а тому будь-які соціальні контакти мають відбуватися з суворим використанням засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів.

One thought on “Стало відомо, як на Одещині послаблять карантин

  • 23.05.2020 в 17:03
    Permalink

    какой карантин??????????? Сходите на Привоз или Староконный и посмотрите на карантин

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *