Одесский националист выступил против “распродажи Одессы” Трухановым

Глава Одесской областной организации партии ВО “Свобода” Павел Кириленко направил обращение в прокуратуру с требованием прекратить незаконную приватизацию собственности Одессы.

Об этом он сообщил на своей странице в “Фейсбуке”.

“Направив звернення до прокуратури з вимогою скасувати незаконну приватизацію комунальної власності Одеси. Справа в тому, що 10 червня Одеська міська рада ухвалила Перелік об’єктів малої приватизації комунальної власності, які підлягають продажу у 2020 році. В черговий раз вони відмітилися нахабним дерибаном муніципальної власності, а не рішеннями, які принесли би місту реальну користь. Ми вважаємо, що влада українських міст має сповідувати муніципальний капіталізм — раціонально використовувати можливості міста бути власником капіталів, об’єктів нерухомості та підприємств. Навіть на такому рівні, без втручання великих інвестицій, можна показувати позитивні результати та наповнювати міський бюджет, розумно вкладаючи кошти у вигідні проекти, а не бездумно розпродаючи муніципальну власність за копійки. Яскравий позитивний приклад такого підходу продемонстрував «свободівець», мер Івано-Франківська Руслан Марцінків у 2017 році ініціював придбання у Фонду держмайна комплексу Локомотиворемонтного заводу, який держава виставила на продаж. Міська влада запустила завод та вже за рік окупила його вартість і акумулювала прибуток у розмірі 7 млн. грн.”, – отметил он.

“Втім, голосування Одеської міської ради за приватизацію було однозначно незаконним, оскільки було зафіксовано «кнопкодавство» (неособисте голосування), а сам проект рішення був винесений з порушенням процедури — не пройшов розгляд депутатської комісії. Юристи одеської «Свободи» виклали всі порушення в офіційному зверненні, яке я відправив до Обласної прокуратури. Слідчі органи мають в найкоротший термін провести повну та неупереджену перевірку процедури винесення та голосування по цим питанням та надати інформацію про правові підстави для скасування цих рішень. Між іншим, до винесених на приватизацію об’єктів нерухомості серед інших належать будинки №8 на Дерибасівській та №83/85 на Успенській вулицях; комплекс споруд колишнього шкірно-венерологічного диспансера на Віри Інбер, 6; колишня ткацька фабрика на Героїв Крут, 3/5; дві споруди в парку ім. Шевченка. За приватизацію всіх об’єктів у списку мерія планує виручити до 80 млн грн — сміхотворні гроші для міста, яке нещодавно вклалося в проект «Нової мерії» на суму близько 500 млн грн. За оцінками експертів ринку нерухомості, місто здатне заробити значно більші кошти саме за рахунок здачі в оренду своєї власності, а не продажу”, – добавил Кириленко.

One thought on “Одесский националист выступил против “распродажи Одессы” Трухановым

  • 16.06.2020 в 02:15
    Permalink

    Все это вомутительно!

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *