Куций: Одещина виходить на дуже небезпечне плато захворюваності на коронавірус

Одещина виходить на дуже небезпечне плато захворюваності на коронавірус. Такі дані сьогодні надав лабораторний центр МОЗ в Одесі, повідомив голова Одеької ОДА Максим Куций.
“Вже четвертий день поспіль епідеміологи фіксують понад 29 випадків захворювання на добу. Сьогодні діагноз підтвердився у 29 мешканців Одещини. Це тривожний сигнал. За даними моніторингу захворюваності, за останній тиждень, у порівнянні з попереднім, спостерігається зростання лабораторно підтверджених випадків у 2 рази. Лише за минулий тиждень у регіоні захворіло майже 200 людей. Рівень госпіталізації пацієнтів зріс на 10%”, – зазначив він.

“Кількість “активних” випадків у регіоні складає 640, загальна кількість – 1334.

За минулий тиждень захворюваність зросла:
— в Ізмаїльському районі майже у 7 разів (63 зареєстрованих випадків, 46 “активних”)
— в Болградському районі – майже у 3 рази (129 зареєстрованих випадків, 128 “активних”)
— в Ананьївському районі в 1,5 раза (30 зареєстрованих випадків, 28 “активних”)
Таке стрімке зростання захворюваності пов’язано з порушенням санітарно-протиепідемічного режиму в громадських місцях, транспорті та ресторанах.

Пом’якшення обмежень та відкриття закладів не означає зменшення особистої відповідальності кожного. Носити маски, частіше мити руки та уникати місць великого скупчення людей необхідно й надалі для збереження власного здоров’я та здоров’я близьких”, – додав Куций.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *