“Вантажівки нищать наші будинки”: жителі двох сіл Савранського району перекривають дороги (фото, відео)

Близько сотні жителів двох сіл Савранського району – Дубинове і Вільшанки 24 червня протестували проти перевантажених фур, що руйнують дороги та будинки.

Місцеві мешканці в двох точках перекрили дорогу на Саврань, повідомляє кореспондент “Мегафону”.

Вантажний транспорт, що прямує в (і з) Завалля, Кіровоградської області, завантажуючись щебенем їде через Савранський район. Важкі фури руйнують дороги і стіни житлових будинків. Селяни бідкаються та вимагають у влади припинити потік важкого вантажного автотранспорту.

“Про проведення акції були письмово повідомлені всі служби: Адміністрація району, Національна Поліція. Не залишайтеся байдужими підтримайте нас, жителів Савранського району. Міст через річку Південний Буг визнаний аварійним ще у 2006 році”, – заявляють учасники протесту.

Зазначимо, така ситуація триває вже багато років, і нинішні голови селищних рад, як і їх попередники цю проблему ігнорують.  Можливо, селищним головам усе одно – а можливо, вони мають якісь власні інтереси. В той же час селяни сподіваються на очільника Сваранської райдержадміністрації Сергія Степаненка. Він принаймні вислухав людей і запевнив, що прагне допомогти у вирішені болючого питання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *