Тривожний антирекорд: на Одещині зафіксовано значний стрибок захворюваності на коронавірус

На Одещині зафіксовано значний стрибок захворюваності на коронавірус.
Про це повідовив Голова Одеської ОДА Максим Куций.
«За останній тиждень кількість нових випадків збільшилася вдвоє, в порівнянні з попереднім. Щодня лабораторія підтверджувала діагноз у понад 30 пацієнтів, а за минулу добу маємо 95 нових випадків. Такий тривожний антирекорд, на 10% більший за пік захворюваності, що був на початку травня, зафіксував ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», – зазначив він.

За його словами переважну більшість випадків – 39 – зафіксовано у Болградському районі, є чимало з Одеси (15), Ізмаїльського (16), Овідіопольського (6) районів.

Загальна кількість підтверджених випадків становить 1466, «активних» – 50 %.

«Я звертаюся до всіх жителів Одещини: носіть маски, уникайте місць великого скупчення людей. Вимагайте, щоб водії громадського транспорту та продавці у магазинах та ринках використовували засоби індивідуального захисту», – підкреслив Максим Куций.

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією на Одещині Максим Куций також звернувся до абітурієнтів та їхніх батьків. «Сьогодні по всій області 14 тисяч абітурієнтів здаватимуть ЗНО з математики. Чимало дітей їхатимуть до пунктів тестування в громадському транспорті, заходитимуть до магазинів за водою перед здачею іспитів. Тому звертаюся до всіх батьків: простежте, аби ваша дитина була в масці та уникала місць великого скупчення людей. Вимагайте, щоб у таких місцях усі дотримувалися правил індивідуального захисту», – додав Голова Одеської ОДА, закликавши у випадку порушення санітарних норм телефонувати 102.

«Ми маємо спільними зусиллями розірвати ланцюг нових заражень», – резюмував Максим Куций.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *