На Одещині за вихідні зафіксовано 278 порушень карантину, оштрафовано нічні клуби (фото)

Одеська ОДА, поліція та Держпродспоживслужби цими вихідними посилено перевіряли заклади та продовольчі ринки на дотримання карантинних вимог.

У результаті складено 278 протоколів про порушення, зокрема ТОП-3 нічні клуби Одеси отримали штрафи за недотримання карантинних вимог, а 22 протоколи було складено на п’яти продовольчих ринках.

Про це повідомив очільник Одеського регіону Максим Куций.
«Із 26.06. по 29.06 на території області було перевірено 2 443 заклади. Держпродспоживслужба склала 252 протоколи про порушення протиепідемічних вимог відповідно до статті 42 КУпАП. А Головне управління Національної поліції протягом вікенду в Одеській області здійснило 119 рейдів, зафіксувавши 26 порушень. В інспектуванні взяли участь 238 осіб», – розповів він.
Чиновний підкреслив, що за минулу добу на території Одеської області, за даними лабораторного центру, маємо 66 хворих осіб. Із них – 8 дітей та 8 медпрацівників. Наразі усього по Одещині зафіксовано 1696 хворих на COVID-2019. «Активних» випадків — 907.
«Прошу всіх, а особливо підприємців, не забувати, що вірус нікуди не подівся та продовжує ширитися країною. Розумію, літо — період активного відпочинку, подорожей та дружніх компаній, але кожному з нас необхідно пам’ятати про головне — безпеку та здоров’я», — закликав Максим Куций.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *