Колишній заступник Труханова планує забудувати одеські схили (фото)

Фірма під назвою «БИНОМ-СТ» належить колишньому віце-меру та товаришу Труханова – Шандрику В’ячеславу. Саме ця фірма, за дивним збігом обставин, отримує від державної прикордонної служби чималу ділянку під забудову на Французькому бульварі, 47.

Про це повідомив одеський акттивіст Дем”ян Ганул.

“Це все сталося, коли Шандрик очолював південне управління капітального будівництва МІністерства оборони України. Згідно договору між «БИНОМ-СТ» та прикордонниками, перші повинні були передати 25% від побудованої площі військовим. Але, судячи з усього, через корупційні схеми, розміняли цей відсоток площі на значно менший у Білгород-Дністровську. По факту Шандрик забрав житло у тих військових, які стоять в черзі десятки років, та більше того – захищають нашу Батьківшину на сході країни. Але це не все, ділянка, яку планує забудувати «БИНОМ-СТ», знаходиться прямо на схилах, при поверховості у 20 поверхів це критично небезпечно. А саме 20 поверхів за документами планує побудувати Шандрик. А щодо дозвільної документації, то її у 2019 році відмінив Верховний суд України”, – зазначив він.

“Це все схоже на фантастику, але це правда, і хороший товариш Труханова з дня на день готовий знищити близько 200 дерев, аби почати забудовувати схили. Слід зазначити, що вивчивши дану інформацію, навіть будівельна компанія «Будова» відмовилася від співпраці з Шандриком, а як нам відомо «Будова» не нехтує роботою. Виходячи з вищеописаного закликаю усіх, кому не байдужа доля міста тримати руку на пульсі. У випадку початку підготовчих будівельних робіт ми маємо виступити єдиним фронтом, та врятувати Французький бульвар. Пам’ятаєте битву за «Літній театр»? Можем повторити! Додаю фото негідника-Шандрика та візуалізацію будівництва”, – додав Ганул.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *