На Одещині 2 депутати депутати сільради вкрали 2 млн. грн.

Прокурори обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох депутатів однієї із сільрад Біляївського району, підозрюваних у службовому підробленні та пособництві в привласненні понад 2 млн грн бюджетних коштів, що призначалися як допомога малозабезпеченим сім’ям у Біляївському районі (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомили у Прес-служба прокуратури Одеської області.

З’ясовано, що зловживаючи службовим становищем, спеціаліст по соціальному захисту населення та секретар, які були обрані депутатами сільської ради, з січня 2016 по жовтень 2018 року фальсифікували офіційні документи, що сприяло розкраданню понад 2 млн грн бюджетних коштів, призначених на виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Слід зазначити, що депутати діяли в інтересах та за попередньою змовою із членами організованої групи, обвинувальний акт стосовно яких у квітні 2020 року скеровано до суду за підозрою у привласненні понад 7 млн грн державної соціальної допомоги населенню у Біляївському районі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів Головного управління Національної поліції в Одеській області за оперативного супроводу співробітників Одеського управління ДВБ НП України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *