Колишній чиновник Труханова вкрав 4 мільйона гривень на “золотих гойдалках” (фото)

Прокуратура Одещини закінчила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього директора Департаменту міського господарства Одеської міськради, підозрюваного у заволодінні понад 4 млн грн бюджетних коштів шляхом фальсифікації документів (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Про це повідомляють у Прес-службі прокуратури Одеської області.

Наразі обвинувальний акт скеровано для розгляду до Приморського районного суду м. Одеси.

Під час реалізації програми «Громадський бюджет», посадовець уклав договори із суб’єктом господарювання про виконання робіт з капітального ремонту відновлення покриття місць загального користування з улаштуванням інноваційних ігрових інсталяцій «Dreamland» по Аркадіївській алеї, на Грецькій площі та у парку Шевченка.

В подальшому, щоб заволодіти бюджетними коштами, підозрюваний вніс до офіційних документів відомості про нібито виконання ремонтних робіт, які фактично виконані не були. За оцінкою експертів сума спричинених збитків складає понад 4 млн гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Приморського відділу поліції за оперативного супроводу співробітників УКР ГУНП в Одеській області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *