Голову Савранської районної ради обрано незаконно (фото)

 

Голова Савранської районної ради Людмила Чумак – депутат від проросійської партії ОПЗЖ, сумно відома гучною скандальною подією – незаконним призначенням на посаду, програла суд та відмовляється припиняти повноваження.

Скандал був пов’язаний із призначенням Чумак завдяки “владному перевороту” в грудні 2019 року. Це відбулося шляхом зриву та перенесення сесії райради із грубим порушенням законодавства. Інціаторами беззаконня були колишній соратник Януковича – задіяний у безлічі скандалів псевдо-правозахисник Максим Мелецький, що став депутатом Савранської райради від “Радикальної партії” Ляшка. Він, нагадаємо,  незаконно проживає в Савранській райлікарні. Також “пропихували на посаду пані Чумак депутати від політичної партії «Соціалісти» Володимир Бондарчук та Лідії Поліщук.

Вона програла суд, проте відмовляється припиняти свої повноваження. Зокрема, Одеський окружний суд 22 липня 2020 року виніс рішення “Про визнання протиправним та скасування рішення Савранської районної ради VII скликання від 27.12.2019 року №453- VII “Про обрання голови Савранської районної ради Одеської області”. Однак, Людмила Чумак не погоджується із цим рішенням та подала оскарження до суду апеляційної інстанції.

За свою каденцію, окрім створення фінансової діри в районному бюджеті в розмірі 5 млн, Людмилі Чумак також належить ініціатива ремонту дороги Саврань-Полянецьке. За словами місцевих жителів, вони дуже зраділи, коли почули про ремонт шосе. Але вже за кілька тижнів з”ясувалося, що «новопрокладена» дорога, де, здавалося б, мав бути тільки-но постелений асфальт – лише щебеневе покриття та де-не-де ямковий ремонт. Її потихенько руйнує місцеве сільськогосподарське підприємство, керівник якого – той самий Володимир Бондарчук від «Соціалістів». Місцевих жителів таким чином обдурили, пустивши “пилюку” в очі. Жителі с. Полянецьке і Бондарчук дуже обурені таким обманом. Та можливо, що Бондарчук просто розігрує перед місцевими своє обурення…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *