Ветерани і патріоти вимагають покарання поліцейських, що катували учасника АТО в Болграді (відео)

Ветерани, громадські діячі та активісти патріотичних організацій пікетують ГУ НП в Одеській області з вимогою покарати болградських “мусорів”, які катували ветерана АТО Тараса Чернявського.  

Зокрема, у зверненні, яке підписали більше 20-ти ветеранських організації Одещини, громадськість вимагає усунути від перевірки фактів побиття ветерана керівництво болградської поліції, провести незалежне розслідування силами ГУ НП та покарати “перевертнів у погонах”.

Нагадаємо, у Болграді кілька днів тому “менти” при високих званнях побили військовослужбовця і учасника АТО Тараса Чернявського. У нього в родині побутова історія – в травні від Тараса пішла дружина з дітьми, пише “Пуер”. Він подав заяву в поліцію про їх зникнення. Прийшов до відділу дізнатися про хід справи. А коли вже виходив, один із співробітників кинув Тарасу в обличчя недопалок. Після зауваження його почали бити троє: капітан Лазарєв, який був по громадянці, капітан Сааков і майор Буюклі.

Потім капітан Лазарєв зі словами «Слава Росії!» вдарив Тараса в пах. Один з ментів відкривав йому рот, а інший засипав туди землю і бички. Потім його заляпали балончиком і закували в наручники. Тепер як одну з версій сміття називають «опір співробітникам».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *