Ким є насправді так звані «святі отці» Одещини з неіснуючого юридично “Київського патріархату”? (фото)

Як відомо,у РНБО вважають, що необхідно розглянути подачу запиту на видачу громадян України, яких затримали в Білорусі в складі групи бойовиків ПВК Вагнера.

Про це заявив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривоніс. Він зазначив, що це б посилило нормальні стосунки України і Білорусі. Також Сергій Кривоніс додав, що це відбило б бажання наших ворогів використовувати територію наших сусідів як плацдарм для дій проти нашої країни. Крім того, він підкреслив, що вже звернувся у МЗС України з цього питання.

Нагадаємо: під Мінськом (Білорусь) правоохоронці затримали 32 бойовика “ЧВК Вагнера”. Пізніше стало відомо, що дехто з них воював на українському Донбасі на боці так званої «ДНР» у складі російських окупаційних військ. Окупанти на тимчасово окупованих українських територіях користуються підтримкою Російської православної церкви в Україні, що іменує себе УПЦ. Останнім часом, такі ж ідеї пропагують й інші так звані священники неіснуючого юридично в нашій державі “київського патріархату”.

Зокрема, мова йде про Василя Маригуна, що за сприяння так званого «єпископа УПЦ КП Никона», намагається захопити храм Православної Церкви України в селі Капустянка Савранського району Одеської області. В соціальній мережі Фейсбук «шановний Вася», як його називають у коментарях деякі користувачі Інтернет, не приховує своє захоплення телеканалом «россия1», який сіє ворожнечу та ненависть до України.

Дивною, як мінімум, виглядає позиція місцевого сільського голови Рараговського Сергія Миколайовича, що надає Маригуну всіляку підтримку. Мешканці Капустянки мають намір звернутися до Служби безпеки України з проханням дати належну правову оцінку «захопленням» «шановного Васі» та голови сільради. Можливо, під рясою та вишиванкою приховані російські кокошники?

Юрій Граблюк, блогер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *