На Київщині рейдери захопили підприємство, що ремонтує військову техніку ЗСУ (фото, відео)

На Київщині рейдери захопили власність та землю підприємства ТОВ ВАК “Нова технологія”, яке займається ремонтом військової техніки та виконує державні військові замовлення.

10 серпня на територію товариства вдерлися тітушки, поставили свою охорону та заборонили заходити туди власникам – Євгенію Ващіліну та його дружині. Це відбувалося в селі Засупоївка, Яготинського району на Київщині.

Тітушки оголосили себе “новими представниками” ТОВ “НВК “Техімпекс”. Це компанія, що арендує у ТОВ ВАК “Нова технологія” територію, де працюють близько 200 чоловік. Вони не отримують зарплату з травня. Втім, ТОВ “НВК “Техімпекс” — також заснована Євгенієм Ващіліним. Він був її єдимим мажоритарним власником з початку 2000-них. Проте через тиск та фінансові проблеми в часи Януковича він погодився віддати 50% компанії двом міноритарним співвласникам — Кравченко Ю.М. та Терехову І.М. Вони отримали по 25% компанії відповідно.

У 2019 році, коли Євгеній Ващілін перебував у Польщі, по службовим справам, його затримали, за сфабрикованом Росією звинуваченням. Скориставшись відсутністю Ващіліна, Кравченко та Терехов незаконно за підробними документами вивели його зі складу власників компанії. За даним фактом поліція розслідує кримінальне провадження. В червні 2020 р Інтерпол зняв з Ващіліна усі винувачення, сфабриковані у РФ і він після року вимушеного перебування в Польщі повернувся в Україну.

Вондночас ТОВ “НВК “Техімпекс” орендує територію та власність у компанії ТОВ ВАК “Нова технологія. Власником цієї компанії є дружина Ващіліна. Договір аренди закінчився, тож по закону, ТОВ “НВК “Техімпекс” має покинути територію ТОВ ВАК “Нова технологія”. Втім, при спробі навести лад на у власних компаніях 10 серпня Ващілів зібрав усіх працівників та намагався викликати Кравченко Ю.М. та Терехова І.М. – для відкритого і чесного діалогу. Ващілін намагався з”ясувати, чому близько двох сотен працівників ТОВ “НВК “Техімпекс” не отримують зарплату з травня. Зазначимо, працівники компанії цілком на стороні Ващіліна — адже саме його вони знають, як власника і саме він приймав кожного з них на роботу. Втім “партнери” не прийшли а прислали замість себе 2 мікровавтобуси тітушок, які силовим способом захопили підприємство та виштовхали Ващіліна, його дружину та партнерів за ворота. Все було зняте на відео.

“У червні 2019 року мене було затримано в Республіці Польща на підставі ініційованого Російською Федерацією міжнародного розшуку за надуманими звинуваченнями. Водночас, користуючись моєю тимчасовою відсутністю, учасники ТОВ “НВК “Техімпекс” Кравченко Ю.М. та Терехов І.М. з використанням підроблених документів прийняли протиправні рішення про виведення мене зі складу учасників товариства та передали статутний капітал ТОВ “НВК “Техімпекс” у власність новоствореної юридичної особи зі статутним капіталом 10 тис. грн – ТОВ “НВК “Імперіум””, зазначив Євгеній Ващілін.

За його словами “за цим фактом здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12020100090002719 за ч. 4 ст. 384 КК України”.

“Крім того, триває претензійно-позовна робота з метою повернення мене до складу учасників ТОВ “НВК “Техімпекс”, – додав співвласник компанії.

Він вважає, що компанію ведуть до штучних заборгованостей та банкрутства, виведення фінансових ресурсів.

За фактами рейдерського захоплення, штучного перешкоджання діяльності компанії, котра виконує військові замовлення, її засновник Євгеній Ващілін звернувся до поліції, прокуратури та СБУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *