На Одещині начальник прикордонного загону казково розбагатів за рік (фото)

Начальник Подільського прикордонного загону, полковник Андрій Савчук казково розбагатів усього лише за рік. За цей період у нього з’явилися декілька квартир і дорогих автівок, зареєстрованих, зокрема, і на дружину прикордонника.

Про це повідомляють жителі Подільська.

Полковник очолює Подільський прикордонний загін уже 2 роки. Родом цей військовий із заходу України, дружина – з Донбасу. За ці роки родина Савчуків просто “озолотилася”. “Здобули” 4 квартири: дві – в Подільську, одна – в Миколаєві, і ще одна – в Одесі, мільйони гривень на кількох банківських рахунках (лише один – у дружини Аліни Савчук в 7,5 млн грн), а також 5 шикарних автівок, оформлених на дружину.

При цьому дружина прикордонника офіційно ніде не працює та отримала у 2021 році адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам, розміром в 12,5 тис. грн).

Переглядаючи декларації про доходи Андрія Савчука до того, як він очолив Подільський прикордонний загін, можна побачити лише одне авто і невеликі статки. Втім, аналізуючи декларації Савчука за 2020 та 2021 рр., задаєшся питанням: як на заробітну плату військовослужбовця можна придбати:

– 4 квартири, загальною площею 242 квадрати

– 5 автомобілів, загальною вартістю майже 3 мільйони гривень

– апарат для лазерної епіляції, ціною в 300 000 гривень

– кошти дружини в 7,5 млн грн на банківський рахунок (допомога для ВПО близько 10 тис грн на рік)

– кошти на рахунках в 7 банках України (сума не вказана).

І це лише те, що Савчук вніс в декларацію офіційно та зареєстрував на свою дружину, котра також їздить на автомобілі «Range rover sport», вартістю близько мільйона гривень та має власний бізнес.

Місцевиі мешканці стверджують, що на Подільському прикордонному загоні наразі царює корупція, чорні схеми, незаконні перетини кордону і т.ін.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що на українських кордонах посилять контроль. Водночас через пункти пропуску Подільського прикордонного загону вдалося пройти 4 мігрантам з Куби, що намагалися через Україну потрапити в Молдову. Про це інформувало видання з Молдови Point.

Вищенаведені факти наводять на роздуми щодо доброчесності начальника Подільського прикордонного загону Андрія Савчука. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *